BAYINDIR ZONGULDAK DERNEĞİ KONGRESİNİ YAPTI
Haber
24 Aralık 2021 - Cuma 12:21 Bu haber 839 kez okundu
 
BAYINDIR ZONGULDAK DERNEĞİ KONGRESİNİ YAPTI
Güncel Haberi
BAYINDIR ZONGULDAK DERNEĞİ KONGRESİNİ YAPTI

Bayındır Zonguldak Derneği'nin 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı.  Derneğin amacının; Zonguldak ile ilgili önemli projelerin gündemde olduğu bu dönemde özellikle teknik konularda ve projeler ile ilgili aktif olarak görüş ve önerilerinin paylaşımı olacağı bildirildi.

Dernekten yapılan açıklama şu şekilde;  “Şehrimizin bayındırlık faaliyetlerini etkinleştirilmesi ve geliştirilmesine destek olmak, çağdaş toplumsal duyarlılık bilincini oluşturmak ve bu konularda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek olmayı amaçlayan derneğimizin 3. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçim neticesi Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulumuz oluşmuştur. Derneğimiz şehrimiz ile ilgili önemli projelerin gündemde olduğu bu dönemde özellikle teknik konularda ve projeler ile ilgili aktif olarak  görüş ve önerilerini Zonguldak kamuoyu ile paylaşacaktır. Yesari Sezgin Başkanlığında oluşan 3. Dönem Yönetim Kurulumuz aşağıdaki gibidir;

YÖNETİM KURULU:   Yesari Sezgin, Erhan Darende, Züleyha Arıman,Ümit Bozkurt, Cem Çiftci, Cengiz Koca, Yusuf Ekşi, Cengiz Kılıç, Reşat Demirbaş, Yılmaz Altıntaş, Çoşkun Özdoğan, Çetin Çelik.

DENETİM KURULU:  Derya Akbıyık, Ömer Aksu, Birol Hacısalihoğlu.”

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAYINDIR, ZONGULDAK, DERNEĞİ, KONGRESİNİ, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı