Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
30 Temmuz 2019 - Salı 15:05
 
BOZKURT, TURNUVALARI KAZANANLARA ÖDÜLLERİNİ VERDİ
Gündem Haberi


30. Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali etkinlikleri kapsamında tavla ve satranç turnuvalarında ilk üçe girenlere Belediye Başkanı Çetin Bozkurt tarafından ödülleri verildi. Dört gün boyunca kıran kırana geçen tavla turnuvasının son ve 5.’inci gününde oynanan final karşılaşması sonucu ödüllerin sahipleri belli oldu.

Tavla turnuvası sonucunda, 
Birinci Baki Demiroğlu, ikinci Kasım Ofluoğlu, üçüncü Sami Zorer’e Belediye Başkanı Çetin Bozkurt tarafından ödülleri verildi.

Yıldızlar, Küçükler ve Büyükler olmak üzere üç kategoride gerçekleşen Satranç Turnuvası sonucunda ise her kategoriden ilk 3’e girenlere Belediye Başkanı Çetin Bozkurt tarafından ödülleri verildi. 

Küçükler kategorisinde; Miraç Kapçan, Eren Madenci ve Görkem Onur Ören ilk 3’e girerek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’un elinden hediyelerini aldı. 

Yıldızlar Kategorisinde; Hacer Naz Verinbaş, Umut Dakal ve İbrahim Çelen’ e Belediye Başkanı Çetin Bozkurt tarafından ödülleri verildi. 

Son olarak Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Büyükler Kategorisinde yarışıp ilk 3’e giren, Oktay Turan, Semih Çoban ve Abdurrahman Kapçan’a ödüllerini takdim etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BOZKURT,, TURNUVALARI, KAZANANLARA, ÖDÜLLERİNİ, VERDİ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Az Bulutlu
Güncelleme: 10.07.2020
Bugün
18° - 27°
Cumartesi
17° - 28°
Pazar
18° - 36°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı