Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
11 Aralık 2019 - Çarşamba 15:12
 
KÖY MUHTARLARI, ERDEMİR’İN MİSAFİRİ OLDU
Gündem Haberi


Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR), Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği iş birliğiyle Ereğli çevresindeki köy muhtarlarından oluşan 35 kişilik bir grubu tesislerinde ağırladı.

Kdz. Ereğli’nin köylerinde görev yapan muhtarlar, Erdemir ve Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği iş birliğinde gerçekleştirilen bir organizasyonla Erdemir’i ziyaret etti. Erdemir Kültür Merkezi’nde karşılanan gruba; Erdemir’in dünya çelik sektöründeki yeri, Türk ekonomisi ve sanayisi için önemi ve üretim süreçlerini anlatan bir sunum gerçekleştirildi. Sunumda ayrıca Erdemir’in istihdamı, kuruluşundan bu yana toplum için sağladığı katma değer, sektöründe gerçekleştirdiği öncü uygulamalar ve ilkler, iş sağlığı ve çevre alanındaki çalışmaları aktarıldı.  Çeşitli konulardaki sorularını bizzat Erdemir yetkililerine iletme fırsatı bulan muhtarlar, programdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.  Saha ziyaretinde Erdemir’in Liman, Kok, Yüksek Fırın, Sürekli Dökümler, 2’nci Sıcak Haddehane ve 2’nci Soğuk Haddehane tesislerini gezen misafirler, üretim sürecini yakından incelediler.

Ziyaret programı Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral’ın Göztepe Restoran’da muhtarların onuruna verdiği ve Erdemir üst yöneticilerinin iştirak ettiği öğle yemeği ile son buldu. Erdemir Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği iş birliğiyle Ereğli’de görev yapan muhtarlara yönelik benzer programlarını sürdürecek.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KÖY, MUHTARLARI,, ERDEMİR’İN, MİSAFİRİ, OLDU,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 06.07.2020
Bugün
21° - 28°
Salı
21° - 28°
Çarşamba
20° - 29°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı