Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 14:36
 
PEYGAMBERİMİZ VE AİLE KONFERANS DÜZENLENDİ
Haberi


Alaplı Meslek YüksekOkulunda Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle ‘’Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.s) ve Aile ‘’ konulu konferans verildi.

Yüksekokul Konferans Salonunda düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ nın okunmasının ardından Çamlıbel Camii İmam Hatibi Hafız Sercan Gökyar’ ın Peygamber Efendimizin Ruhuna okuduğu Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Program Konuşmacı Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyfullah Kara tarafından verilen ‘’Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.s) ve Aile ‘’ konulu konferans ile devam etti. Kara, “Yüce Rabbimizin en güzel nimetlerinden olan aile, insanoğluna huzur ve sükûnet veren, çocuklar ve temiz rızıklarla güzelleşen kutsal bir birlikteliktir. Aile, Rabbimizin yeryüzündeki ayetlerinden biri olup onun rahmeti ile sevgi, saygı, şefkat ve muhabbete erişen bir kurumdur. Bireyleri olumsuzluklara, tehlikelere karşı koruyan sağlam ve güvenli bir limandır. Aile, toplumun en küçük fakat en önemli yapıtaşı, hayatın bütün aşamalarına etki eden başlangıç noktasıdır” dedi. Konferans sonunda Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Oturak tarafından Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Seyfullah Kara’ ya teşekkür belgesi takdim edildi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: PEYGAMBERİMİZ, VE, AİLE, KONFERANS, DÜZENLENDİ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Az Bulutlu
Güncelleme: 10.07.2020
Bugün
18° - 27°
Cumartesi
17° - 28°
Pazar
18° - 36°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı