301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Haziran 2019 - Perşembe 16:58
 
PROJE DÖNGÜSÜ YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR
Gündem Haberi


Bülent Ecevit Üniversitesi  (BEÜ) Kdz. Ereğli Turizm Fakültesi Dekanlığı tarafından "2019 Yılı Teknik Destek Programı" kapsamında hazırlanan ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından başarılı bulunarak kabul edilen "Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi" projesine yönelik eğitimler devam ediyor.

Merkez kampüsünde verilen uygulamalı eğitime, üniversitenin farklı birimlerinden birçok akademik personel katılıyor. Verilen eğitim ile Kalkınma Ajansları ve TÜBİTAK projeleri konusunda bilgilendirilen akademisyenlerin; bir fikrin ortaya çıkışı, proje haline getirilmesi, değerlendirilmesi ve uygulanması aşamalarında bilimsel yeterlilikleri arttırılacaktır.

Rektör Yardımcısı ve Kdz. Ereğli Turizm Fakültesi Dekanı, Proje Koordinatörü Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel yaptığı açıklamada, söz konusu eğitimler ile proje üretebilme, yazma ve yorumlayabilme konusuyla ilgili kurumsal kapasiteyi artırmak, ulusal ve uluslararası fon ve hibelerden kurumsal olarak en üst düzeyde yararlanmayı sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

Eğitimler,  28 Haziran Cuma günü düzenlenecek sertifika töreni ile sona erecek.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: PROJE, DÖNGÜSÜ, YÖNETİMİ, EĞİTİMLERİ, SÜRÜYOR,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Hafif Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 24.05.2020
Bugün
- 15°
Pazartesi
10° - 17°
Salı
12° - 17°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı